AD SOYAD *  
E-POSTA  *  
SORUNUZ *  

GÜVENLİK KODU  

Aayşe
Hocam merhaba.Hastanızım ,17 haftalık gebeyim.Sizinle paylaşmadım daha önce ama eşimle fazlaca sıkıntımız var.Kaldirmakta güçlük çekiyorum. Bir psikolojik danışman arkadaşım antidepresan kullanirsan bu dönemi daha rahat atlatabilirsin dedi.Antidepresanların hamilelikte kullanilanlari var dedi.Internetten biraz araştırdım. Sakıncaları olduğu çok açık ancak depresyonun doğum sonrası bebeği de anneyi de fazlasiyla huzursuz edeceğini ve lohusalikla beraber daha başa çıkılamaz depresyon ile karşılaşılabilecegi de yazıyor. Bir hemşire arkadaşım bir psikiyatrist e gidip uygun bir ilaç olup olmadığını arastirmami tavsiye etti.Ne yapmalıyım, siz ne düşünürsünüz?
9/16/2014 1:18:33 PM

Dr. Ümit Korucuoğlu
Gebelik ve lohusalık anneyi psikolojik açıdan oldukça yoran zor dönemlerdir. Bu tip sıkıntılar sık olarak karşımıza çıkmakta. Hemen psikiyatriste gidip ilaç kullanmaktansa bence önce bir psikolog yardımını deneyebilirsiniz. Psikoterapi bence etkili olabilir. Bizim hastanede Işıl hanım var. Bir randevu alıp görüşmenizi öneririm.
Ayşe
Ümit hocam merhaba, kaç ay çocuk olmayınca endişelenmeli ve size gelmeliyiz. Şimdiden teşekkürler.
9/16/2014 10:32:37 AM

Dr. Ümit Korucuoğlu
12 ay gebelik elde edemezseniz bana gelmeniz uygun olacaktır.
sinem arıcan alpay
Ümit Hocam hamileliğimin 7.haftasındayım ve mide bulantılarım çok fazla.Nette araştırken I-trans adında bileğe takılan bulantı önleyici bir cihaza rastladım.Sizce bunun bulantılarıma bir yararı olur mu yada sizin tavsiye edeceğiniz bir ilaç varmıdır?
9/15/2014 11:26:41 PM

Dr. Ümit Korucuoğlu
Bilekten stimülasyon yapan cihazları ben de kullanıyorum ve bence başarılılar... Bence deneyebilirsiniz.
seda buse
Hocam ankarada sebepsiz infertilite için başarılı merkez veya doktor öneriniz var mıdır? ilk defa başlayacağım tedavim için başarılı bir yer arıyorum. teşekkürler
9/15/2014 11:15:36 AM

Dr. Ümit Korucuoğlu
Bir randevu alıp bana gelin. Durumunuzu gözden geçirip konuşalım...
Elif şahin
Merhaba ümit bey ben elif şahin nezle oluyorum sanırım geniz akıntısı kasıntı bogazımda batma olmaya başladı ne yapmamı önerirsiniz ?
9/14/2014 3:47:39 PM

Dr. Ümit Korucuoğlu
Bol sıvı, istirahat, sıcak içecekler...


Sayfalar 1-5 (Toplam:50)
Sayfa:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10« Önceki · Sonraki »
Sayfayı Yazdır
Copyright 2012 - Dr.Ümit Korucuoğlu - Her hakkı saklıdır.
Yukarı git